PRIPAŽINIMAS IŠ 4LIFE

NAUJI RANGAI

Būdami 4Life partneriais nuolat sulauksite savo pasiekimų pripažinimo. Tai gali būti skatinamosios programos arba pripažinimas viešai – tarptautinių renginių scenose. Manome, kad pripažinti jūsų pastangas ir atsidavimą – svarbu.

2021

BRONZE

ŠVEICARIJA

Barbara Sabine Cibolini Stieffel

PRESIDENTIAL

VOKIETIJA

Lars Cornehl

ITALIJA

Heriberto Eladio Reyes Quinauchi

LATVIJA

Silvija Miglane

SLOVĖNIJA

Anna Yuvants

ŠVEICARIJA

Anna Elisa Stieffel-Ineichen

DIAMOND ELITE

VOKIETIJA

Noah Gabriel Wiglinghoff
Valentina Levih

LATVIJA

Ilze Ozola
Larisa Golubeva

PORTUGALIJA

Helena & Teresa Braga

DIAMOND

VOKIETIJA

Claas Rainer Bautsch
Kristina Austin
Brigitte Charlotte Magdalena Haupt
Eve-Figurstudio Frank Amft
Sophie Grimm

LATVIJA

Inga Berzina

NORVEGIJA

Natalia Gunnarsen

SLOVĖNIJA

Darko Duric

ISPANIJA

Anna Ruth Kalme Bapp
Zhor Bouchemla
Francisco Massimo Orsillo

ŠVEICARIJA

Christina Spescha
Monika Beckmann
Bettina Mirjam Keller Schörnig
Mireille Elisabeth Gutknecht
Antonio Del Monte Possidente

BUILDER ELITE

BELGIJA

Heidi Reimond Herregodts

PRANCŪZIJA

Leonor Maria Andrade Ocampo

VOKIETIJA

Iris Yasmine Harms
Sabine Lui
Veronika Alexandra Möhle
Aleksandra Schönthal
Ralf Heinrich Lehner
Helena Shatalova
Gabriele Ingeborg Rohe
Elena Michnewitsch
Sabine Brochhagen
Pia Porter
Heike Teichmann
Uwe Schmidt
Carmen Thomas
Stefan Jens Thomas
Cornelia Bautsch
Xiangjun Wöhr
Elias Wiglinghoff

ITALIJA

Ingrida Miliute – Potier Rodeia
Girolamo La Mantia

LATVIJA

Laimonis Miglans
Oksana Dilbiene

LIETUVA

Adele Cekanauskiene

NORVEGIJA

Ivana Nataly Valencia Tapia

PORTUGALIJA

Amelia Maria Monteiro Coelho Simões Julio
Ilda Maria Da Silva Carvalho
Maria Cristina Afonso De Magalhaes

RUMUNIJA

Milica Simic

ISPANIJA

Maria Camino Prieto Gonzalez
Maria Tiscar Romera Parra
José Ignacio Rubio
Kamila Tatiane Yurkiv Rosa
Alejandro Saravia Uriago
Yurisneydi Gutierrez Ferero
Lina Marcela Navas Ramos
Francisco Javier Reinoso Casado, Anunciacion Clara Criado Alvarez
Gina Victoria Rojas Barbito
Dennis Sebastian Muñoz Pozo

ŠVEICARIJA

Barbara Schertenleib-Meier
Christine Bäumli-Monney
Rita Alt Wenger
Sandra Piccinin

BUILDER

VOKIETIJA

Rosmarie Holterman
Nicola Fechtner, Melanie Hoffmann

PORTUGALIJA

Beatriz Gonçalves Santo

ISPANIJA

Olga Celeste Luciano Perez
Arturo Fredy Zeballo Saucedo
Karla Rosmary Nolasco Romero
Jessica Carolina Maldonado Quinchiguango
Shirley Beatriz Espinoza Pineda, Hilda Veronica Pineda Garcia
Rosa Maria Garcia Marti
Miren Idoia Pardavila Belio

ŠVEICARIJA

Ines Conzuelo Sarmiento Mina

„SILVER ELITE“

VOKIETIJA

Sabine Tönjes

ŠVEICARIJA

Monika Ribi

„SILVER“

VOKIETIJA

Martina Hanten

„BRONZE ELITE“

AUSTRIJA

Kirsten Tischner

VOKIETIJA

Anatoli Hortok
Verena Lauer

„BRONZE“

PRANCŪZIJA

Katja Studer

VOKIETIJA

Stine Caesar
Marius Hanten
Eva Krafft

ŠVEICARIJA

Regula Senn Lisci

„PRESIDENTIAL“

PRANCŪZIJA

Fritz Studer

VOKIETIJA

Nadja Hahn
Johannes Hortok
Timo Schmidt
Janine Pless-Keens
Kevin Krafft
Tobias Maus
Ina-Maria Kahlke-Hesse
Luise Gabriele Spindel
Silke Ahlert

GRAIKIJA

Angelos Karakatsanis

ŠVEICARIJA

Regula Christa Hann-Küng
Sarah Inderbitzin Muoser
Jürgen Lubig
Brigitta Maria Jaisli
Brigitte Del Monte Possidente

„DIAMOND ELITE“

VOKIETIJA

Petra Haussmann
Helge Theissen
Celine Adele Freitag
Oleg Hahn
Susanne Carmen Unterhuber
Bettina Wudke
Sandra Hummel
Nora Jahn

VENGRIJA

Tatjana Kakonyi

ISPANIJA

Beatriz Isavel Sifuentes Valero
Paola Yhadira Pozo Barahona
Olga Lucia Polania Marin
Jordi Baliarda Bech & Jose Antonio Aranda Ballesteros
Gladis Oneyda Zuniga Licona
Sugey Ambuila Gonzalez & Luis Alberto Ramirez
Noelia Carrasco Manzano

ŠVEICARIJA

Sonja Vifian
Anna Elisa Stieffel-Ineichen
Bettina Scherrer Rebsamen
Azize Karakulak Kolb

DIDŽIOJI BRITANIJA

Celia Ramos
Jose Calapina

„DIAMOND“

PRANCŪZIJA

Solange Wiehr
Patrick Studer

VOKIETIJA

Heike Immel
Viktoria Marchel
Alena Beck
Erna Schell
Natalja Arnold
Carmen Büge
Mathias Keens
Hannelore Kruschinski & Gesche Sommerfeldt
Cornelia Busse
Johannes Hortok
Maximilian Heße
Oleg Hahn
Gunda Duffe
Ljudmila Glaser
Melanie Bauer
Regina Wolf
Michaela Franziska Fink
Daniel Maus
Gabriele Sladek
Joachim Oliver Blum
Dr. Reinhard Arnulf Kobelt
Vitaly Shatalov
Silke Gisela Herboldt
Susanne Eva Baudendistel
Zorica Panic
Brigitte Luise Gelhaus
Sabrina Annett Lehmann
Stefanie Kirchner
Nora Jahn
Inga Schwiebert

LIETUVA

Simona Pavlovice
Mantas Ramonas

NYDERLANDAI

Marielle Margarethe Van Riel Quarré

ISPANIJA

Maria Rut Sedra Gonzalez
Yolanda Santiuste Blazquez

ŠVEICARIJA

Sonja Irma Zürcher
Monika Itten Trutmann
Eva Spatz
Bettina Steffen
Sarah Sophia Meyer
Andreas Anton Hann
Jacqueline Meister
Petra Inderbitzin
Christa Kueng
Bettina Scherrer Rebsamen
Miriam Egli Hauri
Claudia Alessandri-Wigger
Kirsten Bachmann
Sibylle Weyermann Frieden

DIDŽIOJI BRITANIJA

Safira Pradnya Mulki

„BUILDER ELITE“

PRANCŪZIJA

Alba Lucia Gonzalez Villaquiran

VOKIETIJA

Stephan Becker
Monika Kurrat
Sonja Steinert
Dr. Friedrich Terjung
Lena Maria Freitag
Zoja Komani
Irina Ritter
Hans Lakowski
Sylvia Fischer
Cristina Ferri
Michael Hummel
Antje Pia Gottschalk
Swetlana Fichtner
Brigitte Haupt
Konstantin Max Unterhuber
Ina Allgeier Schmidt
Katharina Brackmann
Melanie Hoffmann
Anke-Maria Westphal
Monique Neuhaus
Manuel Eduardo Luzuriaga Aguirre
Serena Lorenz
Tanja Van Heesch
Brigitte Fremmer-Eberhardt
Stephan Kermer
Daniella Schmid
Ramona Mertens
Fabian Ketz
Lennart Frisch
Sandra Otto
Sophie Grimm
Ina Sobar
Oleh Wolf
Fabian Cordes
Sergej Hortok
Claas Bautsch
Sabine Hahner
Marina Merz
Alla Hortok

IRELANDIJA

Rasa Sinkeviciene

ITALIJA

Maria Consuelo Gonzales Veliz
Antonella Serafini
Gaby Isidora Barrios Ancalle
Julia Esther Campoverde Armijos
Liliana Borlina
Rosa Teresa Chunga Ugas

LATVIJA

Tatjana Slavgorodska
Zane Birina

LIETUVA

Neringa Kusliene

NORVEGIJA

Ibernia Carolina Herrera Colon

PORTUGALIJA

Ana Cristina De Matos Silva
Joao Afonso De Viveiros Carvalho
Natalina De Jesus Bettencourt Boga
Maria Eduarda Macedo Lobo

SERBIJOS RESPUBLIKA

Milica Simic

ISPANIJA

Adolfo José Maldoado Barrios
Carolina Ruiz Paredes
Enric Clua Roig
Gina Paola Gutierrez Montenegro
Gissela Nathaly Diaz Lopez
Isabel Garcia Aznar
Jacinto Diomedes Tacuri Suarez
Jose David Alvear Garzon
Jose Vidal Romero Argueta
Laura Alejandrina Guaman Guaillas
Ligia Marlene Campoverde Medina
Manuela Ocaña Martin
Maria Angelita Angamarca Ojeda
Martha Cecilia Alipio Vanegas
Mercy Joana Urriago
Monica Fernanda Falla Cortes & Marlene Murgueitio
Sadam Mohamed Bermudez Delgado & Jessenia Lisbeth Arauz
Sandra Isabel Meza Coello
Sonia Moncayo De Krumke
Susana Hernandez Aguirre
Teonila Caballero Llanos
Vicente San Juan Anton
Zhor Bouchemla

ŠVEICARIJA

Berna Morato Garcia
Helga Monika Syz-Jenni
Karin Breu Hardegger
Katarzyna Kohlbacher
Mireille Elisabeth Gutknecht
Monika Anita Tröhler
Sylvia Johanna Kleinstein
Ulrike Flicker
Ursula Arn
Yves Marc Remund

TURKIJA

Franca Barra

DIDŽIOJI BRITANIJA

Ana Maria Murillo Marin
Uta Anke Grosse

„BUILDER“

AUSTRIJA

Manuela Grill

BELGIJA

Sylvie Zabek

VOKIETIJA

Alexander Glaser
Claudia Lübbert
Eve-Figurstudio Frank Amft
Gabriele Ingeborg Rohe
Jual Sander
Maria Jenisch
Melanie Giesler
Raisa Glaser
Waldemar Ritter
Werner Holtkötter

ITALIJA

Danilo Vitali

LATVIJA

Jelena Ivanova

LENKIJA

Jacek Kuźniewski

PORTUGALIJA

Andreia Filipa Belo Marinho
Delia Maria Costa Mimoso

ISPANIJA

Alba Diocelina Licona Hernandez
Amelia Dolores Agapito Sosa
Ana Carolina Meneses Echenique
Anna Maria Medina Miracle
Antonia Villar España
Dennis Sebastian Muñoz Pozo
Gina Victoria Rojas Barbito
Gladys Casusol Mondragón
Javier Francisco Reinoso Casado & Anunciacion Clara Criado
Javier Jimenez Lugo
Johanna Evelyn Vera Dominguez
Jose David Rodriguez Arcos
Kevin Jefferson Luna Lizana
Laia Muñoz
Maria Paola Bustamante Vega
Maria Teresa Vaca De Gutierrez
Mayra Alejandra Parra Valbuena & Yerbis Toybis Rojas Montoya
Naiara Fernandez De Soto Arenaza
Olena Lyzogub Burka
Rogelia Lizarazo Padilla
Ruben Gutierrez Cortes
Sara Pinto Viricochea
Sonia Roca Trull
Yurisneydi Gutierrez Ferero

DIDŽIOJI BRITANIJA

Dan Alungulesa

„BRONZE ELITE“

VOKIETIJA

Frank Herrmann
Liljana Cornehl

„BRONZE“

VOKIETIJA

Marina Schmidt

ŠVEICARIJA

Vanessa Steiner

„PRESIDENTIAL“

PRANCŪZIJA

Katja Studer

VOKIETIJA

Nadine Sybille Schäfer
Christine Lehnert
Erich Herbert Herrmann
Simone Schäfer
Claudia Maria Wiglinghoff
Maren Andrea Scheible

ŠVEICARIJA

Renate Baumgartner-Hunziker

„DIAMOND ELITE“

AUSTRIJA

Naturpraxis Sabine & Albert Haslacher

VOKIETIJA

Dagmar Seehagel

LATVIJA

Anna Dumesa

NYDERLANDAI

Arjan And Carolien Wille

PORTUGALIJA

Maria Jose Santos

ŠVEICARIJA

Sarah Inderbitzin Muoser

„DIAMOND“

PRANCŪZIJA

Fritz Studer

VOKIETIJA

Sina Katharina Widmann
Tobias Ingo Niclas Lars Maus
Cornelia Agnes Köhler
Annegret Wiegard
Dominik Simon Markus Kessler
Noah Gabriel Wiglinghoff
Silke Ahlert
Kurt-Georg Scheible
Nadine Finck-Petersen
Patricia Kirchner
Ulrike Elisabeth Luckert
Nicole Tetzlaff
Katja Kunigunde Limberger
Markus Hoffmann

ITALIJA

Rossella Giordano

ISPANIJA

Lucy Mariela Quiroz Cabal & Juliett Nicole Mieles Quiroz
Lupe Machaca Morales
Neiva Mercedes Castro Tubay
Patricia Silva Flores
Noelia Carrasco Manzano
Consuelo Tapias Cuadrado

ŠVEICARIJA

Azize Karakulak Kolb
Rita Brunner
Franziska Ruprecht
Gianna-Chantail Fabianna Hueni-Rose
Brigitte Del Monte Possidente

„BUILDER ELITE“

AUSTRIJA

Daniela Pfeifer
Silke Gschaider
Catalina Semana
Glenn Regondique
Mary Ann Mirador

BELGIJA

Astrid Sabine Dedrie

VOKIETIJA

Elena von Häfen
Wiebke Gudrun Bahruth
Kristina Austin
Corinna Christine Roy
Cécile Isabelle Gaubatz
Yamila Del Carmen Varona Morgado
Marion Klein
Sarah Blum
Sabine Tscharntke
Tetyana Altshuler
Stefanie Lohr
Silke Gisela Herboldt
Beatriz Andia Osis
Petra Caspers
Evelyn Viola Börner
Brigitte Gelhaus
Dafne-Maria Fiedler
Karin Bruecher-Gollanek
Stefanie Kirchner
Karin Kattwinkel
Dea Harms

ITALIJA

Henry Chavez Reategui
Bruna Cargnino
Michela Murrone
Cinzia Saverino

LATVIJA

Dzintra Zala

NYDERLANDAI

Maria Gisela Tarazona Sanchez

LIETUVA

Ausra Motuziene
Nemira Dirmontaite

PORTUGALIJA

Suzi Faria Pereira
Maria Ines Vasconcelos Porto Ribeiro
Pedro Manuel Santos Silva
Iara Isabel Pires Carrasquinho
Ana Rita Da Palma Malveiro Afonso

ISPANIJA

Jaime Osorio Loaiza
Roberto Cardoza Castro
Ana Cecilia Rojas Enriquez & Javier Montoya Guerrero
Lida Beatriz Correa Pardo
Jannett Viana Figueroa
Marcos Ivan Coronel Jimenez
Julienne Victoire Bandagny
Mariana Crina Osan
Bertha-Milena Perez Chamba
Silvia Orozco Moreno
Esthela Antonieta Torres Chuquirima
Lilia Piedad Alvarez Campos
Tita Del Rocio Jauregui Magallan
Maria Esperanza Maldonado Maestre
Jacqueline Denisse Vera Dominguez
Victoria Pajuelo Flores
Jackeline Janet Jara Holguin
Carlos Barrero Fernandez
Oscar Fernando Gonzalez Rodriguez
Nataliya Kokoza Kokoza & Andres Gomez Fonseca
Priscila Elizabeth Cabezas Zuñiga
Rut Nancy Benitez
Manuel Hernandez Santandreu

ŠVEICARIJA

Petra Inderbitzin
Maria Elda Dietrich Ibarra
Marcel Scherrer
Andreas Pilz
Astrid Elfriede Kriech

DIDŽIOJI BRITANIJA

Sandra Cristina Peres Xarepe Nogueira
Apolonia Paragas Carino
Karina Rengifo

„BUILDER“

PRANCŪZIJA

Xuxa Patricia Tinoco Velasquez Beaulieu

VOKIETIJA

Maximilian Heße
Anna Nehring
Barbara Margarete Bittner
Gisela Knosala
Beata Andrea Gerlach
Aleksandra Schönthal
Carmen Thomas

ITALIJA

Antonino Lundari
Girolamo La Mantia
Maria De Lourdes Orellana Rivas
Shirley Noemi Ramirez Toala

LIETUVA

Jolanta Norvaišienė

NYDERLANDAI

Ruth Dorio Mortillero

NORVEGIJA

Aimee Abanilla

PORTUGALIJA

Maria Eduarda Macedo Lobo

ISPANIJA

Maria Carmen Rodriguez Relinque
Rosario Castro Mattos
Yanira Mariceli Morales Chamorro
Amaya Iciar Colomo Garcia
Rosa Maura Chuchon Anampa
Virginia Medina Medina
Gemma Aracil Moreno
Concepcion Aracil

ŠVEICARIJA

Tamara Strebel Schwalm
Berna Morato Garcia

DIDŽIOJI BRITANIJA

Christian Pola Ebuale
Monica Elizabeth Santamaria Acosta
Piotr Suchora

„BRONZE ELITE“

VOKIETIJA

Martina Hanten
Kirsten Jessen

„PRESIDENTIAL“

VOKIETIJA

Nicola Patricia Wagner
Silke Frisch-Branderup

ŠVEICARIJA

Stefan Wigger

„DIAMOND ELITE“

AUSTRIJA

Christian Generoso Jose Ondoy

DIDŽIOJI BRITANIJA

Kathy Chavez Flores

PRANCŪZIJA

Katja Studer

VOKIETIJA

Mara Zwicker
Martina Witt
Karina Gaj
Irina Frank
Kevin Krafft
Ingrid Burgey
Simone Schäfer
Luise Gabriele Spindel
Claudia Maria Wiglinghoff
Maren Andrea Scheible
Anja Halata

ŠVEICARIJA

Jürgen Lubig

LIETUVA

Laima Raubiene
Danguole Ramoniene

LATVIJA

Silvija Miglane

SLOVĖNIJA

Marita Jantos
Katharina Scheiflinger

ISPANIJA

Nancy Del Consuelo Caiza Vargas
Cecilia Mercedes Rivero Larsen
Montserrat Vila Luis
Ana Milena Martínez Santamaría
Rosa Leidy Becerra Mosquera
Israel Luis Martínez Gil
Gloria Patricia Moscoso Giraldo
Isabel Montejo Pedrero
Isabel Cañadas Martín

„DIAMOND“

PRANCŪZIJA

Ute Mirbach Eouzan

VOKIETIJA

Janine Pless-Keens
Mona Antonia Uhl-Ostermair
Kerstin Zippert
Susanne Schwarz
Beate Marianne Martha Kalverkämper
Lea Kristin Mosters
Katja Sander-Weil
Stephanie Dorer
Harald Herrmann

ITALIJA

Rosa Ventura Figueroa Vargas
Mirtha Francisca Paredes Veliz
Maria Leticia Zambrano Mastarreno
Mercedes De Lourdes Sanchez Guale

PORTUGALIJA

Cristina Maria De Almeida Pinho

ISPANIJA

Alisex Sueso Manzano
Luis Rivero Larsen
Paloma González Moya

ŠVEICARIJA

Carmen Reust
Ingrid Brigitte Freihoff
Martin Oliver Hofmeier
Rahel Huber Blaser
Yves Marc Remund
Brigitta Maria Jaisli

DIDŽIOJI BRITANIJA

Maria Altagracia Alborta De Zamuriano
Rafael Zamuriano Claros
Maria De Fatima Delgado Sena Monteiro

„BUILDER ELITE“

AUSTRIJA

Anita Obermoser
Diana Uebel
Irina Makal
Esther Sandoval
Marita Jantos
Lydia Mayugba

BELGIJA

María Veronica Abarca Nuñez
Dana Dumesa

ČEKIJOS RESPUBLIKA

Ariunerdene Yondon

PRANCŪZIJA

Rosa Mideibiys Colmenares Medina
Elena Ravolet

VOKIETIJA

Harald Hoevermann
Daniela Annelise Heigl
Marlies Bredow-Henze
Fabio Araujo Santos
Tobias Maus
Kerstin Burgey
Dr. Dr. Reinhard Arnulf Kobelt
Irina Stoll
Lisa Schürholz
Annegret Wiegard
Kirsten Wibke Ricken
Gerhard Harwardt
Daniela Wartenberg
Cornelia Busse
Diana Schmid
Jürgen Seehagel
Silke Rossbach
Manfred Oden
Kevin Jürgen Philipp Gau
Corinna Evers
Maren Hilgendorf
Frank Moseleit
Anja Glück
Susanne Eva Baudendistel
Silke Ahlert
Martina Beer
Gaby Angela Halata
Nina Shatalova
Kurt-Georg Scheible
Swantje Busse
Claudia Röber
Janine Petra Afful
Nicola Lämmlin
Joachim Willy Gehring
Andreas Damerow-Kürten
Frank Halata
Nadine Finck-Petersen
Patricia Kirchner
Maria Merkel
Ina Sawtschuk
Nicole Tetzlaff
Sabrina Lehmann
Kiriakoula Kinigopoulou
Laura Beatriz Merlo
Inga Alikova

GRAIKIJA

Iris Bahlinger

ITALIJA

Silvana Spina
Eugenio Gallo
Maria Herrnadez
Fabiana Comin
Luz Garcia
Edward Stevee Chavez Chimbolema
Rossy Deyba Duran Gilagachi
Roberto Giovanni Lupano
Magdalena Bravo
Reina Kelly Henriquez De Rosa
Ana Pilar Asanza Tacuri
Santiago Fernando Pastrana Leon

LATVIJA

Inta Jursevska
Inga Berzina

LIETUVA

Darius Rauba
Mantas Ramonas

NYDERLANDAI

Carlos Alberto Pérez
Carmen Rosa Ramirez Castaño

NORVEGIJA

Fiordaliza Maceo Lopez

LENKIJA

Jerzy Minko

PORTUGALIJA

Cidália Nazaré Da Silva Alves
Vasco Rovisco De Castro Torres
Margarida Maria De Almeida Gerivaz

ISPANIJA

Félix Antonio Estrella Tonato
Julia Guzmán Uceda
Francisco Massimo Orsillo
Elena Celinda Guamán Andrango
Noelia Carrasco Manzano
Damaris Castillo Asencio
Jenny Herminia Bedón Ccopa
Viviana Vargas Calderón
Clara Inés Grisales Trujillo
Diana Melina Elera Pitta
Consuelo Tapias Cuadrado
Catalina Ortiz González
Virginia Vegas Godoy
María Montserrat Godoy Giménez
Miguel Ángel Tupiza Espín
Óscar Tabuada Rodríguez
Orfa Rodríguez Mora
Carmen Isabel Armijos Solorzano
María Magadalena Sánchez Guitarra
Maria Glòria Seguí Aymamí
Rosendo Ramos Navas
Camilo Ernesto López Guzmán
Orlando Eduardo Muñoz Naranjo
María Mercedes Tituaña Pulupa
Silvia Herlinda García Aronés
Yolanda Camacho Arnez
Lorena Lacasta Medina
Luis Alfredo Ruales Moncayo
Nancy Drada Serna
Zoraida Alejandrina Lapo Chamba
Carlos López Arqués
Ana Mancera Raya
Beatriz Cebotari Raileanu
Cecilia Isabel Paredes Vera
María De Las Nieves Bernardos Gonzalvo
Ana Julia Juca Muñiz
Luis Miguel Sánchez Ferreiro
Yuris Odaly García Flores
Dara Krivokapic Campello
María De Los Reyes Medina Medina
Gisela Herrera Concha
Rozalia Serban
Albert Ruibo Abela
Marivel Elizabeth Estrada Espinoza
Giselle Ernet Pérez Portala
Eduard Rubio Abela

ŠVEICARIJA

Uwe Sujata
Marco Reust
Claudia Alessandri-Wigger
Azize Karakulak Kolb
Barbara Patricia Spahni
Gianna-Chantail Fabianna Hueni-Rose
Laura Maurer
Claudio Paganini

DIDŽIOJI BRITANIJA

Dagoberto Gaitan Vargas
Diego Fernando Barrera Bravo
Saida Revollo Castello
Maria Da Luz Delgado Monteiro
Natalia Antonia Delgado De Sena Monteiro

„BUILDER“

VOKIETIJA

Sylvia Erika Fischer
Anke Michaela Berger
Sascha Mané
Patricia Heil
Stefanie Kirchner

ITALIJA

Carlos Evaristo Molina Verde
Lola Franchesca Torrejon Paredes
Sandra Abbadeza Sahuanay Mathews
Francela Ines Garcia Morales

LATVIJA

Zane Birina

NORVEGIJA

Ibernia Carolina Herrera Colon

ISPANIJA

Leonor Alejandrina Patiño Carrion
Ana Maria Davila Guerrero
Lina Marcela Lnavas Ramos
Amalia Maria Geangu
Karen Sarai Lozano Mejia
Sonia Moncayo De Krumke
Mavel Bustos Lora
Ana Maria Rondinelli Lagos

ŠVEICARIJA

Christine Bäumli-Monney

DIDŽIOJI BRITANIJA

Sandra Cristina Peres Xarepe Nogueira
Maria Cecilia Arias Ochoa
Michael Christopher Mamby

INTERNATIONAL DIAMOND 100K

VOKIETIJA

Martina Hanten

INTERNATIONAL DIAMOND

VOKIETIJA

Verena Lauer

PRESIDENTIAL DIAMOND

VOKIETIJA

Bettina Götze

ŠVEICARIJA

Vanessa Steiner

DIAMOND

AUSTRIJA

Philipp Gref
Christian Generoso Jose Ondoy

PRANCŪZIJA

Evelyn Leonor Ortiz Andrade

VOKIETIJA

Reiner Götze
Artur Karl-Heinz Manowski
Birgit Helene Tyedmers
Angelika Gerlinde Rau

ISPANIJA

Adriana Sanchez Cuartas
Lidia Aguilar Llacchua

ŠVEICARIJA

Sonja Vifian
Renate Baumgartner-Hunziker
Claudia Alfieri

BUILDER

AUSTRIJA

Marita Jantos
Katharina Scheiflinger

BELGIJA

Tatiana De Las M Cevallos Jerez

PRANCŪZIJA

Luz Marina Quiroz Hurtado

VOKIETIJA

Joachim Willy Gehring
Lisa Schürholz
Susanne Eva Baudendistel
Antje Pia Gottschalk
Janine Petra Afful
Katja Sander-Weil
Annegret Wiegard
Jonas Zirn
Detlef Appel
Philipp Jäger
Patricia Kirchner
Nadja Verena Haas
Nicola Lämmlin
Corinna Christine Roy
Diego Fernando Londono Navarro
Anja Röhr
Marion Klein
Susanne Schmitz
Dr. Friedrich Wilhelm Terjung
Corinna Evers
Frank Moseleit
Lea Kristin Mosters
Eugenia Mackert
Nina Shatalova

ITALIJA

Ana Pilar Asanza Tacuri
Mercedes De Lourdes Sanchez Guale
Maria Leticia Zambrano Mastarreno
Stefania Basolo
Marlene Francisco Herrera
Michela Murrone

PORTUGALIJA

Maria Leonor Semedo Louro Bernardes Vilela
Felicia Rodrigues Pereira
Nuno Manuel Felix Teixeira
Margarida Maria De Almeida Gerivaz

ISPANIJA

Gissela Nathaly Diaz Lopez
Magda Roman Macha
Rozalia Serban
Albert Ruibo Abela
Gloria Alicia Gomez Vasquez
Helen Andia Huary
Catalina Valle Gonzalez
Diana Melina Elera Pitta
Jose Luis Pilares Sanchez

ŠVEDIJA

Regina Vilkeliene

ŠVEICARIJA

Lorena Gmuer
Rahel Huber Blaser
Mirjam Delia Hofer-Haab
Yves Remund
Rita Brunner
Azize Karakulak Kolb
Luz Divina Matos Feliz
Claudia Patricia Mejia

DIDŽIOJI BRITANIJA

Diana Paola Bonilla Pazos
Natalia Antonia Delgado De Sena Monteiro
José Carlos Ornelas Vieira

INTERNATIONAL DIAMOND 150K

VOKIETIJA

Sabine Tönjes

PRESIDENTIAL DIAMOND

VOKIETIJA

Angela Niering
Christa Steinicke
Nadine Gelhaus

ISPANIJA

Lorena Magali Angulo Gongora

DIAMOND

VOKIETIJA

Maren Andrea Scheible
Katrin Kornelia Kessler
Eva Dohm-Lennartz
Anja Halata
Bettina Marte-Munz
Luise Gabriele Spindel
Sandra Hummel
Jenny Meding
Karen Jahn
Anke Meißner
Valentina Levih
Stefanie Muß
Annika Elsner

PORTUGALIJA

Isabel Cruz
Paulo Lopes

ISPANIJA

Filipe De Souza Freire Orlandi
Albina Delvalle Algarin
Pablo Iribarren Gimenez
Percida Francizca Peña Jimenez
Walter Wilson Luna Pozo
Juan Carlos Cardona Castaño

ŠVEICARIJA

Stefan Wigger
Catherine Emerita Steinmann

BUILDER

AUSTRIJA

Emmie Abaring
Christian Ondoy

BELGIJA

Dana Dumesa

VOKIETIJA

Martina Beer
Harald Herrmann
Angela Riedel
Birgit Helene Tyedmers
Brigitte Charlotte Magdalena Haupt
Petra Caspers
Detlef Hoffmann
Stephanie Dorer
Sabrina Michelle Humke
Marco Hagemeister
Susanne Rupprath
Cornelia Köhler
Annegret Wulff
Sarah Blum
Beate Marianne Martha Kalverkämper
Silja Bauer
Heike Frauke Stuhlmann
Bernd Meißner
Angelika Ulrike Wimmer
Tatjana Balko
Carolina Fernandez Gonzalez
Cecile Josephine Violetta Heinrich
Vitaly Shatalov

IRELANDIJA

Kristina Crotty

ITALIJA

Donatella Confortola
Olga Khaynrikh
Roza Khafizova
Maria Del Transito Rosa Rivas

NORVEGIJA

Zaida Del Carmen Ynserny Abreu Holm

PORTUGALIJA

Telma Carvalho Pessoa
António Miranda Ramos
Guilherme Pessoa Basilio
Nuno Filipe Ferreira Da Costa

RUMUNIJA

Lacrimioara Gabriela Rat

ISPANIJA

Laura Gil Quesada
Jenny Herminia Bedón Ccopa
Viviana Vargas Calderon
Daymi Ortiz Perez
Dara Krivokapic Campello
Jhon Tony Garcia Sifuentes
Francisca Jimenez Lopez
Ligia Marlena Campoverde Medina
Francisco Massimo Orsillo
Patricia Rafart Guilera
Rosa Alejandrina Quizhpe Lozano
Jacqueline Denisse Vera Dominguez
Alba Liliana Silva Rosas

ŠVEICARIJA

Claudia Alfieri
Martin Ernest Mülhaupt
Angelico Publido Cedeño Mendoza
Cecilia Huber Giurfa Alfaro

DIDŽIOJI BRITANIJA

Tania Maritza Castillo Campoverde
Margarita Bueno De Alcantara

INTERNATIONAL DIAMOND

VOKIETIJA

Frank Herrmann

PRESIDENTIAL DIAMOND

VOKIETIJA

Silke Schmidt-Albert

DIAMOND

VOKIETIJA

Stephanie Sabrina Christiane Rosenberg
Silke Frisch-Branderup
Alexandra Nicole Schokatz
Sandra Anita Jäger
Florian Heinz Keil
Monika Gerhard
Marine Cecile Böhm

GRAIKIJA

Angelos Karakatsanis

LIETUVA

Ielyzaveta Pikhai

LENKIJA

Nina Gierus

PORTUGALIJA

Tomas Gonçalves Dos Santos Loureiro

ISPANIJA

Gladis Oneyda Zuniga Licona

DIDŽIOJI BRITANIJA

Carlos Payano Tineo

BUILDER

AUSTRIJA

Erlinda Bautista

BELGIJA

Guillem Caballero Mañas

PRANCŪZIJA

Ute Mirbach Eouzan
Leonor Maria Andrade Ocampo
Melgar Fabian Auquilla Yangua

VOKIETIJA

Raphael Mansch
Roland Ernst Siegl
Karelina Ramos Alba
Anja Opalka
Katrin Kessler
Claudia Lydia Paracknowicz-Jägers
Noah Wiglinghoff
Rosmarie Runggatscher
Reiner Götze
Luise Gabriele Spindel
Dominik Kessler
Annette-Rose Funk
Sandra Hummel
Philip Meißner
Carmen Cidem Abali
Anke Meißner
Nadine Gelhaus
Simone Manz
Irina Stoll
Sonja Christine Endras
María Teresa Rodríguez Andrade
Urszula Niedziela Phytonährstoffe

ITALIJA

Rosa Ventura Figueroa Vargas
Silvana Spina
Eugenio Gallo
Erica Visintin
Mirtha Francisca Paredes Veliz

LATVIJA

Baiba Rode

NYDERLANDAI

Carlos Alberto Perez

PORTUGALIJA

Mariana Gonçalves Dos Santos Loureiro
Maria Rita Santos Ferreira
Dora Raquel Mendes Simoes
Maria Madalena Miguel Nascimento

ISPANIJA

Alejandro Quintana Bustamante
Patricia Silva Flores
Joserlyn Arape Paez
Jordi Albert Bargallo
Alexandra Souza
Sadam Mohamed Bermudez Delgado
Jessenia Lisbeth Arauz Palacio
Mónica Teresa Matallana Pérez
Milangela Josefina Solorzano Fuentes
Elena Celinda Guaman Andrango
Sobeida Gomez Rodriguez
Andrea Gomez Cortes
Carol Francis Navarro Camara
Carlos Eduardo Alvaran Toro
Maritza Ramirez Ramírez
Jeimmy Zahira Garcia Porras
Verónica Alexandra Cueva Torres
Noelia Carrasco Manzano
Cristina Piña Cazorla

ŠVEICARIJA

Bettina Scherrer Rebsamen
Edith Lydia Dietschi
Brigitta Boldini
Stefan Wigger

DIDŽIOJI BRITANIJA

Carmita Andrade

Gloria Nerida Malla Veintimilla
Carlos Payano Zorilla

INTERNATIONAL DIAMOND 150K

ISPANIJA

Gina Burrià Solà

PRESIDENTIAL DIAMOND

VOKIETIJA

Irmgard Herrmann
Anna Niering

ŠVEICARIJA

Claudia Meister

DIAMOND

VOKIETIJA

Doreen Hagemeister
Martina Lewin
Angela Niering
Beatriz Elena Peter
Dagmar Birgit Pollnow-Meding
Kerstin Luise Gasch
Silke Schmidt-Albert
Simone Leonhard
Martina Schenck
Christine Lehnert
Jaqueline Hawighorst
Claudia Maria Wiglinghoff
Anja Junghanns
Claudia Doris Eitel

ISPANIJA

Estefania Bañobre Piñon
Maria Pilar Garcia Bisquert
Jorge Luis Chavez Samana
Ana Belen Arias Martinez

ŠVEICARIJA

Nadja Habegger
Mailyn Rebecca Streit
Andrea Isler
Hilde Gravdal

BUILDER

AUSTRIJA

Ursula Elisabeth Berk
Veronika Vasko
Markus Resch

BELGIJA

Elza Joseph Swannet
Alba Almeida Sigcho Tapia

PRANCŪZIJA

Catherine Roland Huguette Moreau

VOKIETIJA

Ömer Kaya
Tanja Althaus
Mario Lehnert
Marina Gaef
Claudia Mohr
Daniela Pototzki
Laura Beatriz Merlo
Hubertus Teschner
Mia Katharina Urban
Jenny Meding
Susanne Schwarz
Stephan Heinrich Iskenius

ITALIJA

Rossella Giordano
Geovanna Nazareth Otterburg Pardo

LATVIJA

Juris Matisons
Inga Berzina

LIETUVA

Domino Sokiu Studija
Simona Kurakina
Martynas Miknys

PORTUGALIJA

Ricardo Jorge Das Neves Ribeiro
Maria Estela Da Nazare Fernandes Borges
Vitor Manuel Diogo Rodrigues
Ana Cristina Dias Pereira Martins
Olivia Maria Cerveira Pinto
Vasco Rovisco De Castro Torres
Andreia Catarina Gameiro Rodrigues

ISPANIJA

Roser Teixido Costa
Irma Esther Pineda Leon
Julio Ernesto Nicasio Gonzalez
Oscar Fernando Gonzalez Rodriguez
Alejandra Garcia Jimenez
Mayra Alejandra Paredes Villegas
Maria Rut Sedra Gonzalez
David Massip Parraga

ŠVEICARIJA

Claudia Mamie
Claudine Marie Francoise Marchand

DIDŽIOJI BRITANIJA

Maria Delfa Banegas Mariscal
Enkhchimeg Lkhagvadorj